zavřít

Hannibal si vybírá další oběť

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Neúnavný Hannibal Lecter už zase loví.

Tentokrát to je ve hře s prozaickým názvem Hannibal, která se líhne u slovinské společnosti Arxel Tribe. Jediným člověkem, který ho může vystopovat, je speciální agentka FBI, Clarice Starling. Roli této statečné ženy, Clarice Starlingové, tvůrci s radostí přenechají všem, kteří by na vlastní kůži v této hře rádi zažili strach a napětí při dopadání toho největšího sériového vraha naší planety. Trochu té temné, nervy drásající atmosféry na vás číhá v naší galerii.


nové obrázkykompletní galerie

Hannibal vás v rámci vašeho pátrání po záhadném kanibalském rituálním zabijákovi provede mnoha místy od USA až po Itálii. I když by v tomto případě člověk raději postupoval bez zbytečného hluku, budete občas nuceni použít i zbraň. Jde sice o střílečku, ale to neznamená, že zde budete střílet vše, co se pohne. Vaše jednání nesmí být unáhlené, protože z některých civilistů budete potřebovat dostat pár užitečných informací, které by vás na Hannibalovu stopu přivedly. Kromě několika různých zbraní budete mít k dispozici i další vybavení, včetně odznaku FBI nebo baterky. Zbraně vám velmi často poslouží hlavně jako zastrašující prostředek podle toho, jakou vůli vyslýchaný člověk zrovna projeví.

Arxel Tribe staví svůj hororový akční thriller na známém Lithtech Jupiter 3D enginu, jehož některé vlastnosti si vlastními silami upravili. Díky tomuto enginu můžete čekat velice detailní textury a animace postav. Důraz kladou tvůrci také na realistické chování zbraní a následně i zranění jak vaší postavičky, tak nepřátel. Vydání Hannibal je naplánováno na příští rok.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.