zavřít

Halo 2, Asheron's Call 2, Galactic Civilization

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nedělní odpoledne si můžete zpestřit prohlížením nových přírůstků v našich galeriích.

Jako první vám dnes nabízíme screenshoty z chystaného druhého pokračování jedné z nejlepších xboxových her, Halo 2. Jak již jistě skalní fanouškové akčních her vědí, první díl Halo se objeví za nějaký čas (příští léto) i na PC. Jeho očekávané pokračování však nepřijde dříve než na Vánoce 2003, a to opět pouze jen na Xbox. Zda se pak někdy dočkáme také jeho PCéčkové podoby je stále ještě ve hvězdách, neboť tuto možnost tvůrci zatím nepotvrdili. Jisté však je, že tentokrát chtějí vývojáři svým fanouškům předvést mnohem více, než v prvním díle. Očekávat tedy můžete mnohem lepší grafiku, ale hlavně poněkud dusnější a intensivnější akci. Chybět nebude samozřejmě ani multiplayer díky Xbox Live.

    


Halo 2 galerie  ||  Asheron's Call 2 galerie  ||  Galactic Civilization galerie

Druhý balíček nových obrázků pochází z Asheron's Call 2, taktéž druhého pokračování, tentokrát však masivně multiplayerové RPG z oblíbeného fantasy světa. Stejně jako výše zmíněné Halo 2, i AC2 má pod svými ochrannými křídly společnost Microsoft. S Asheron's Call 2 se podíváte do velkolepého virtuálního světa jménem Dereth, který se od toho původního bude výrazně lišit, a to nejen co do velikosti. Obývat ho budou tři naprosto odlišné rasy - Human, Lugian a Tumerok, a váš zastupující hrdina vzejde z jedné z nich. Chcete-li si vyzkoušet betu ve velikosti přes 500 MB, máte šanci na FilePlanet, kde je nyní k dispozici i pro jejich neplatící uživatele.

Dalších pár screenshotů dnes máme z nadcházející single-playerové tahové vesmírné strategie Galactic Civilization od Stardock Systems. V té se vedle lidské rasy objeví i pět mimozemských civilizací. Ani tak ohromná soustava jako je galaxie se těmto šesti stranám nezdá býti dosti velká na to, aby zde žily v míru a tak spolu prostě soupeří a bojují o její nadvládu. Hráč se zde ujme role vůdce United Earth a pokusí se vyvíjet nové technologie, budovat dostatečně silnou ekonomiku a armádu, přičemž bude nutné udržet si při tom všem ještě i politickou, diplomatickou a obchodní stabilitu.

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.