zavřít

Haegemonia screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro zpříjemnění sychravého dopoledne (tady v Dejvicích právě sněží :) tu máme několik nových vizuálních ukázek z vesmírné real-time strategie Haegemonia, která je zajímavá tím, že na ni pracují Digital Reality, autoři známé Imperium Galactica II.

zdroj: Archiv

Tato hra je taktéž situována do daleké budoucnosti, kde budete mít pod dohledem vše, co souvisí s vaším hvězdným impériem - od těžby surovin přes výrobu až po produkci.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

V době, do které Vás Haegemonia zanese, budou proti sobě stát planeta Země a Kolonie v čele s Marsem, takže se budete potýkat také s mnoha válečnými konflikty. Hra je zatím na počátku svého vývoje a na její vydání si budeme muset ještě dlouho počkat.
zdroj: PCPointer zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.