zavřít

Gundam Online: UniversalCentury.net

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Původem z Japonska bude nová MMORPG s názvem Gundam Online: UniversalCentury.net, ze které Vám dnes přinášíme i několik nových obrázků.

zdroj: Archiv

Možná, že někteří z Vás se již setkali s TV seriálem Gundam, který má i svou vlastní homepage, a podle kterého Dimps Digital Innovator tuto online hru vlastně vytvořili. Vy se tak můžete stát obyvatelem Earth Territories na počátku "jednoleté války". Avšak na počátku hry, ještě než si vytvoříte postavičku se kterou se pak vydáte do tohoto světa, se musíte rozhodnout pro jeden ze dvou národů - Earth Federation a Principality of Zeon, pro který pak budete pracovat. Hlavním úkolem bude jednoduše "žít" anebo "přežít". V podstatě půjde o to, zničit posledního bosse. Pokud ale nejste krvelačný typ, můžete prostě zvolit svou vlastní cestu a žít bez boje, či nikdy neopustit Antarktidu, anebo se stát například největším Mistrem kuchařského umění ve Vesmíru či nejlepším pilotem.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Hry se budou moci zúčastnit tisíce zájemců z celého světa. Gundam bude podporovat několik různých jazyků, přesto však nebude obsahovat žádný překladač, takže bude nutné ovládat alespoň jeden z nabízených.
zdroj: VoodooExtreme zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.