zavřít

Grom v Tibetu

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Opravdu pořádnou nadílku zachytila naše galerie k připravované akční adventuře s prvky RPG - Grom, která by se měla v Německu objevit ještě v druhé polovině letošního roku a v dalších zemích pak až v první polovině roku příštího.

Některé z obrázků pocházejí ze hry ve stádiu alfa a zavedou Vás do Tibetu, který se v této alternativní podobě období 2. světové války stane nejžhavějším bodem v zápasu o světovou dominanci.


další nové obrázky

Grom, jak z velké části také naznačují screenshoty v naší galerii, bude mít bojový systém stejný jako Commandos. RPG prvky této hry budou asi tak na úrovní Diabla a adventurní část bude prý srovnatelná s produkcí od LucasArts. Kromě toho si užijete v tomto fiktivním světě také spoustu legrace s více než 40 postavičkami, přičemž Vy budete moci ovládat až 3 najednou, a možná Vás napadne i nějaká souvislost s filmy Indiana Jonese nebo Jamese Bonda. Ačkoli půjde o rok 1942 a člověka by mohlo napadnou, že jediné, s čím se zde bude bojovat jsou vojáci, není to tak úplně pravda. Kromě nich se totiž budete potýkat také s lecjakými mystickými potvorami a démony původem z tibetské mytologie. Zajímavý mišmaš co? ;))
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.