zavřít

Grom screenshoty a info

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na GA-Source se objevilo pár nových screenshotů z připravované akční RPG adventury Grom od polských vývojářů Rebelmind.

Hned na začátku bych asi měl upozornit všechny hardcore příznivce RPG, že tato hra nebude nic pro ně. Její RPG základ bude totiž výrazně zjednodušen, zachovávaje pouze základní pravidla. Druhou složkou Gromu bude akce, která lehce připomíná real-time strategie, je ale mnohem více zaměřena na vaši individuální postavu. Poslední částí bude adventura, která se dost podobá dílům od Lucas Arts nebo Sierry. A o čem to vlastně bude? Grom bude fikce z nacistického Německa za 2.světové války založená na některých pravdivých faktech. Podle autorů se bude jednat o jakousi kombinaci příběhů James Bonda a Indiana Jonese.


Podle nedávno zveřejněných informace se o celosvětové vydaní Gromu postará německá firma CDV Software Entertainment AG. Bohužel to bude až na jaře 2002.

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.