zavřít

Gotická střílečka Enclave míří i na PC

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Nové obrázky z third-person single-player hry Enclave, vás zavedou do temného fantasy světa, který pro tuto hru navrhli tvůrci ze společnosti Starbreeze Studios.

Enclave je ve verzi pro Xbox již vydána a tak je nyní řada na té PCéčkové, která by se měla objevit do konce roku. Zajímavé je, že původní myšlenkou vývojářů bylo vyrobit multiplayerově orientovanou punkovou akční FPS, ale nakonec se jejich plán zvrtnul a nyní je z Enclave to, co můžete vidět v naší galerii.


nové obrázkykompletní galerie

Enclave se bude stejně jako jiné fantasy hry odehrávat na různých hradech, ve vesničkách, dolech, ale také na místech, která si Starbreeze do svého světa přidali, jako magické podvodní vězení a opuštěné město z poloviny zřícené do obrovské pukliny vzniklé před mnoha a mnoha tisíci lety. Tato puklina mimochodem rozdělila svět Enclave na dvě části. Dvě budou proto i kampaně, jež vám hra nabídne. Každá za jednu ze stran. Příběh je inspirován klasikou fantasy žánru - Tolkienovými knihami, ale bude tak trochu tajemnější. Prostředí hry bude dosti různorodé a setkáte se zde s rozličnými nepřáteli. K jejich zastrašení nebo zneškodnění budete mít k dispozici skoro stovku zbraní, včetně sekyr, mečů, palic, nožů, luků či samostřílů, ale i kouzel.
zdroj: Tiscali.de

korgull

Novinky na CZC.CZ

 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1999 Kč Koupit
 • hra F1 2019

  F1 2019 vás jakožto oficiální videohra turnaje Fia Formula ...

  1199 Kč Koupit
 • hra GRID (Xbox ONE)

  GRID přinese závody na čtyřech kontinentech v ...

  1699 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.