Gorky Zero, Enter the Matrix, Roman Race
zdroj: Archiv

Gorky Zero, Enter the Matrix, Roman Race

8. 4. 2003 17:17 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

V galerii k taktické akční hře Gorky Zero, jejíž oznámení jste mohli zaznamenat ke konci března, jsme doposud měli pouze tři obrázky.

Dnes se však tato galerie rozrostla o další dva screenshoty. Gorky Zero vyvíjená studiem Metropolis Software by měla vyjít někdy v posledních měsících tohoto roku. Její děj se bude odehrávat několik let před událostmi popisovanými ve hře Gorky 17, kde rovněž vystupoval i stejný hlavní hrdina jménem Cole Sullivan. Autorem příběhu hry je známý polský sci-fi spisovatel Rafal Ziemkiewicz.

Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv    Obrázek zdroj: Archiv
Gorky Zero galerie  ||  Enter the Matrix galerie  ||  Roman Race galerie

Nabídnout vám dnes můžeme také několik nových ukázek z nadcházející third-person akce Enter the Matrix, která jak víte vyjde celkem zanedlouho, spolu s uvedením nového filmu - The Matrix: Reloaded - navazujícího na dnes již téměř kultovní sci-fi Matrix. Z našich dřívějších zpráv jste se mohli dozvědět, že bude tato hra určitým způsobem s dějem filmu i provázána. Pouze ten, kdo se nechá pohltit světem ve hře Enter the Matrix, dokáže plně pochopit vše, co se odehraje na filmových plátnech. Na vývoji hry se spolu s Shiny Entertainment podílí i Larry a Andy Wachowski, autoři filmové předlohy.

Nové obrázky dnes máme také z Roman Race, nových arkádových závodů, které letos zavítají na různé platformy, včetně PC. Tento titul původem z dílen CAMF Productions vám bude moci nabídnout strhující závody specializovaných týmů na nejrůznějších terénech i podmínkách. Jak je vidět v naší galerii, bude to hra s nádechem sci-fi a seznámíte se v ní se spoustou různých, podivně vypadajících postaviček. V Roman Race budete mít k dispozici řadu herních módů, včetně tréninku i multiplayeru.
zdroj: GameSpy, PR, homepage

korgull

Nejnovější články