zavřít

GoldenLand 2 na cestě

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Podobně jako současná tvorba druhého a třetího dílu Matrixu, i strategie některých herních vývojářů je, mírně řečeno, trochu podivná.

zdroj: Archiv

Jednou takovou firmou je ruský Burut, jehož hlavním koněm je bezesporu 3D akce Kreed, která by mohla alespoň částečně konkurovat třetímu Doomovi. K dalším projektům od firmy Burut patří RPG GoldenLand v isometrickém pohledu, o níž jsme psali nedávno zde. Ruská verze této hry je blízko dokončení a tak byl dnes bez větších rozpaků oficiálně ohlášen díl druhý společně s několika vizuálními ukázkami:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Jak sami vidíte, až na trochu pozměněný úhel kamery je GoldenLand 2 prvnímu dílu velice podobný a můžete si ho s ním snadno splést. Tato hra, která je zatím plánována na podzim 2002, bude postavena na stejném principu jako GoldenLand jednička, jedním z mála rozdílů by měl být nový AGE engine zaručující plynulé animace postav. Více informací zde.
zdroj: DailyTelegraf zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.