zavřít

Gladiátorem v Dungeon: Gladiator

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Complex Games našli zřejmě zalíbení v gladiátorských zápasech, když se v jejich dílnách připravuje nová multiplayerově orientovaná first-person hra s názvem Dungeon: Gladiator.

Titul jako takový Vás nechá nahlédnout do fantasy světa zvaného Verlon, v němž se jako hlavní způsob zábavy rozmohlo krvavé soupeření v neskutečně krutých gladiátorských arénách. Protože tvůrci do hry implementují i leckteré prvky RPG, budete si moci svého bojovníka důkladně navrhnout sami.


další nové obrázky

K dispozici bude celkem 10 ras (při sestavování svého hrdiny máte na výběr dokonce několik typů těl pro každou rasu), uvidíte stovky různých technik boje, přičemž si budete moci vybrat také z mnoha zbraní a dalšího vybavení. Dungeon: Gladiator Vám připraví zážitky jak z několika klasických, tak také z nových multiplayerových módů (Duel, Deathmatch, Team Combat, Chariot, Fortress, Skulls, King of the Hill, God save the King, ad.). V naší galerii dnes můžete naleznout pár působivých obrázků. Datum vydání Dungeon: Gladiators zatím nebyl oznámeno.
zdroj: TTG

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.