zavřít

Ghost Recon za dveřmi

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Na listopad je naplánováno vydání mnoha skvělých her, ale já jsem asi nejvíce zvědavý na Tom Clancy Ghost Recon.

zdroj: Archiv

Půjde totiž o hru, která bude něco mezi Rainbow Six a Operation Flashpoint. V roce 2008 se stanete součástí speciální jednotky, která dostane za úkol zamezit rozšíření lokálního konfliktu z Ruska do celého světa.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Kromě nových obrázků vám vřele doporučuji i tříminutové video, které jsme pro vás připravili z několik různých trailerů. A pokud se chcete dozvědět opravdu hutné informace o této hře, mrkněte na první dojmy na BonusWebu.
    Musím přiznat, že jsem vůči sérii Rainbow Six pociťoval jistou averzi v oblasti tzv. plánování misí. Pokud se vám tato fáze také příliš nezamlouvala, mám pro vás všechny dobrou zprávu. Zmiňované schéma je s definitivní platností pryč a veškeré vaše plány se přizpůsobují situaci na bojišti, kde v real-time zadáváte přes jednoduchou mapu příkazy ostatním jednotkám. Což je prostě skvělé! Waypoint přitom určíte prostým kliknutím tlačítka myši a stejně snadno jej lze posléze zase zrušit.
Hra vyjde již 13. listopadu. zdroj: Archiv

leon+jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.