zavřít

Genetická zbraň v Cold Zero:The Last Stand

Windows

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Cold Zero: The Last Stand je název připravované střílečky s adventurními prvky od JoWoodu a Drago Entertainment, kterou ale hrajete z izometrického pohledu.

Několik nových obrázků si můžete prohlédnout v naší galerii.


nové obrázkykompletní galerie

Ve hře se stanete Johnem McAffreyem, členem bezpečnostní služby u firmy BioResearch. Tato společnost vyvinula extrémně nebezpečnou biologickou zbraň (genetický virus), kterou ale naneštěstí záhy ukradla skupinka teroristů. Úkol bývalého speciálního policisty McAffreye je jasný - dostat je dříve než spáchají světovou pohromu. Celkem se v Cold Zero dostaneme během 16i misí na 16 různých míst po celé Zemi a k likvidaci nepřátel bude prý připraveno přes sto zbraní. Cold Zero: The Last Stand by měl vyjít na jaře.
zdroj: homepage

kate

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.