Garfield pro PC s CD Projektem v češtině
zdroj: Archiv
Obrázky

Garfield pro PC s CD Projektem v češtině

23. 12. 2004 14:14 | autor: Redakce Games.cz |

Letos na jaře jsme vás informovali o tom, že se slavný chlupatý kočičí zrzoun Garfield snaží z komiksů a kreslených seriálů proniknout i do her.

Možná jste zaregistrovali, že své místo našel v nedávné době také na filmovém plátně (premiéra byla 24. června 2004). My jsme ovšem herní web a tak nás budou zajímat především právě ty hry. Takže, patříte-li mezi příznivce ne zrovna výstavního klubíčka se specifickým smyslem pro humor, měli byste nyní zbystřit pozornost. Společnost CD Projekt totiž oznámila, že v současné době připravuje vydání PC hry Garfield, a to v kompletně lokalizované verzi, včetně profesionálního českého dabingu. Titul by měl být vydán v únoru 2005, za skvělou cenu, která nepřesáhne 500,- Kč. Momentálně je u nás hra k dostání prostřednictvím Hypermaxu, ovšem pouze s českým manuálem a za cenu vyšší než 1000,- Kč (viz Tiscali GameShop).

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
nové obrázkykompletní galerie

Jon musí odejít z bytu a nechá Garfielda, aby dohlédl na Odieho a dům. Jak se ovšem dalo předpokládat, Garfield usne a nechá Odieho bez dozoru. Probudí jej až ohromný rachot a ke svému úděsu zjistí, že Odie dům kompletně zničil. Garfield se podívá na hodiny v kuchyni – a ouha. Jsou čtyři hodiny a v pět má přijít Jon. Garfielda tak čeká boj s časem: musí vrátit dům do původního stavu dřív, než se Jon vrátí.
Hra je ve 3D a styl jejího zpracování odpovídá původní komiksu. Ošizeni samozřejmě nebudete ani o typický humor. Kromě Garfielda ve hře potkáte i ostatní oblíbené postavičky. Herní prostředí má být plně interaktivní, těšit se můžete i na spoustu miniher. Celkově je prý hratelnost přímo strhující a může chytnout celou rodinu.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články