zavřít

Galactic Civilization 2: Dark Avatar

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Po měsíci, kdy byl prvně představen, vám dnes můžeme opět nabídnout sadu nových ukázek z připravovaného datadisku pro oblíbenou vesmírnou strategii Galactic Civilizations II, který nese podtitul Dark Avatar.

Pokud jste naši červnovou zprávu četli, pak víte, že tento addon nejen hru obohatí o spoustu nového obsahu, ale také o mnohá vylepšení po stránce hratelnosti a co do grafiky. Těšit se tedy můžete jak na nové protivníky, jednotky a kampaň, tak i na pásy asteroidů, které mají představovat úrodná pole pro těžbu různých surovin, nové planety, jejichž kolonizace si vyžádá speciálních technologií, možnost využití špiónů pro sabotáž a destabilizaci nepřítele, celkově zdokonalený engine AI a mnoho dalšího.


Úplně první Galactic Civilizations získala v naší recenzi krásných 83 %. Druhou, Dread Lords, jsme zatím nerecenzovali, ale pokud ji ještě nemáte a toužíte po ní, můžete si ji zakoupit na TISCALI Gameshopu. Galactic Civilizations II: Dark Avatar by měl být k dispozici letos na podzim (prý před Vánocemi), a to za necelých 30 dolarů, z marketingových důvodů výhradně online, přes TotalGaming.net.
zdroj: Firingsquad

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.