zavřít

Galactic Battlegrounds: Clone Campaigns

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pod dlouhým názvem Galactic Battlegrounds: Clone Campaigns se skrývá první datadisk pro tuto real-time strategii zasazenou do světa Star Wars, která v naši recenzi sklidila pochvalné hodnocení 84%.

zdroj: Archiv

Tento přídavek rozšíří počet civilizací v Galactic Battlegrounds z šesti na osm, přičemž čtrnácti přídavnými misemi provedete více než dvě stovky nových jednotek. Modernizací by měl projít i osvědčený herní engine z Age of Empires II, který dozná jistých změn k lepšímu co se týká efektů, štítů apod. Lucas Arts dnes vypustili na internet sadu prvních šesti obrázků ze hry společně s několika artworky, které se nachází v naší galerii.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Načasování vydání datadisku Clone Campaigns na květen letošního roku není náhodné, neboť zhruba ve stejnou dobu se totiž do kin dostane i druhá epizoda Hvězdných válek s podtitulem Attack of the Clones.
zdroj: homepage zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.