zavřít

G.I.Combat - konkurence Combat Mission?

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

G.I.Combat je 3D real-time strategie z období druhé světové války, kdy budete moci bojovat jak na straně Američanů, tak Němců.

zdroj: Archiv

Hra bude začínat vyloděním na plážích v Normandii a postupně bude sledovat postup Pattonovy 3.armády do nitra Hitlerovy Říše. Do sekce screenshotů jsme dnes přidali sadu nových obrázků:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Kromě misí inspirovaných skutečnými událostmi bude ve hře i mnoho misí fiktivních. Nejvíce asi G.I.Combat připomíná hru Combat Mission, jen s tím rozdílem, že jde o RTS a ne o tahovou strategii. Ke stažení u nás máme připraven i starší trailer (16 MB) z této hry od Freedom Games a TalonSoftu, která vyjde zřejmě začátkem příštího roku.
zdroj: homepage zdroj: Archiv

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.