zavřít

G.I. Combat, Platoon, Archangel obrázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Válečné konflikty provázejí lidstvo od nepaměti a tak je celkem nasnadě, že se s jejich adaptacemi setkáváme nejen v románech, filmech, ale také v počítačových hrách.

Nedávno jste se například měli možnost podívat na několik nových obrázků z válečné 3D real-time strategie G.I. Combat, jejíž vydání se neustále posouvá blíže konci roku. Ani na 27. září slibované demo nebylo stále ještě vypuštěno a na oficiálních stránkách se můžete tak maximálně dočíst cosi o omluvě a ujištění, že se ho dočkáte hned, jak to bude možné.

  

  
G.I. Combat galerie  ||  Platoon galerie  ||  Archangel galerie

Zatímco G.I. Combat se odehrává v období 2. světové války, hra s dlouhým názvem Platoon: The 1st Airborn Cavalry Division in Vietnam (zkráceně Platoon), z níž vám přinášíme dnes několik nových screenshotů, vás zavede do války ne zase tak dávno minulé. Platoon se řadí taktéž do žánru real-time strategií a je příběhem mladého čerstvě naverbovaného vojáka, který byl do války ve Vietnamu vyslán hned na jejím počátku. Tohoto titulu byste se měli dočkat snad ještě letos.

Do třetice zde máme ještě nové obrázky ze hry, která sice nemá s válkou nic společného, ale nebude o nic méně dramatická než předchozí dva projekty. Jde o akční RPG s názvem Archangel, kterou tvůrci označují jako hororový thriller. Jak hodně se v boji dobra proti zlu budete rosit, jste si mohli vyzkoušet v hratelném demu, které je u nás ke stažení od této středy.

korg

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.