Full Spectrum Warrior: Ten Hammers
zdroj: tisková zpráva

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers

14. 12. 2005 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Vojenská taktická strategie Full Spectrum Warrior společnosti Pandemic Studios našla své příznivce a právě pro ty dnes vývojáři chystají její pokračování - Full Spectrum Warrior: Ten Hammers.

To má být však poněkud akčněji orientované, už jen proto, že zde budete mít tu čest s mnohem agresivnějšími nepřáteli, jejichž aktivita tentokrát už nebude skriptovaná. Tempo hry se tak zrychlí a rozhodně už nebudete moci počítat s umístěním určitého počtu nepřátel na daných pozicích, protože to bude pokaždé jinak.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

A jelikož budou náročnější protivníci, tak i vy si zasloužíte pár nových triků, jak si s nimi poradit. Především prý půjde aplikovat na vlastní jednotky víc typů rozkazů. I těch jednotek jako takových bude více druhů. Dále se ve hře vyskytne nová funkce "přesného střílení", kdy se hráč přepne do zvláštního zaměřovacího módu, ve kterém zacílí a pak vypálí. Ten Hammer vám jinak nabídne vedle singleplayerové kampaně také nový multiplayerový mód. Ten čítá osm misí a poskytne vám naprosto ucelený zážitek, včetně cutscén a dalších náležitostí. Mimochodem, v celé této hře sehrají velkou roli civilisté a v MP módu obzvlášť. Vzbouřenci je mohou využít ve svůj prospěch, je proto třeba dávat velký pozor, neboť za každého zabitého neozbrojeného občana budete řádně penalizováni.
zdroj: Yahoo

korgull

Nejnovější články