Full Spectrum Warrior: Ten Hammers
zdroj: tisková zpráva

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers

22. 9. 2005 16:16 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Full Spectrum Warrior: Ten Hammers je pokračováním válečné taktické akce společnosti Pandemic Studios, vydané někdy v loňském roce.

Ona původní hra se dostala také k nám, a to s českými titulky. Stále si ji můžete zakoupit na Tiscali Gameshopu, nyní navíc za ďábelskou cenu 666,- Kč. Ale to jsme maličko odbočili. Ten Hammers slibuje celou řadu vylepšení, která se dotýkají interface, ovládání, ale rovněž hratelnosti a trochu i grafiky. Její vydání je naplánováno na příští rok.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Hráč bude mít v této hře na starost několik různých vojenských jednotek. Každá z nich bude vynikat v něčem jiném a plnit určitou úlohu v rámci zadané mise. Například předtím, než pošlete do akce všechny své muže, bude vhodné situaci zhodnotit za pomoci jednoho průzkumníka. Kromě toho prý budete mít navíc ještě možnost svůj tým rozdělit do dvou skupin, což s sebou určitě nese nové strategické možnosti. Když by třeba došlo k zranění onoho špióna, další vojáci z vaší skupiny jej mohou dostat zpět do bezpečí. FSW: TH vám také umožní ovládat různá vozidla, včetně tanků.
zdroj: GameZone

korgull

Nejnovější články