zavřít

FUEL - závod bez pravidel

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Aby se vám zvedla hladina adrenalinu v krvi, už nebudete muset skákat na gumě z mostů, ani sledovat TV zprávy.

Stačí, když si pořídíte hru s názvem FUEL vyvíjenou studiem FireToad Software. Tato moderní akční závodní hra dříve známá jako Everglade Rush (tehdy to měla být vlajková hra GeForce 3 - pozn. jd :) vás nechá zažít neobvyklý maratón s různými druhy dopravních prostředků. Jak je patrné z naší galerie, kam dnes přibylo pár nových obrázků, půjde o maratón velice náročný. Aby také ne, když to je "TV Reality Show", v níž se soutěží o rovný jeden milión dolarů.


nové obrázkykompletní galerie

Úplně na samém začátku vám dá FUEL na výběr z osmi postaviček. Podle toho, kterou z nich si zvolíte (každá totiž oplývá jinou odolností a silou), se bude hra dále odvíjet. V jejím průběhu budete se svým svěřencem střídat různé možné prostředky. Od pěší chůze se tak přes káru zdolávající písečné duny nebo vznášedlo můžete dostat až k helikoptéře. Akce je rozdělena na několik etap. V každé bude třeba zvolit jinou taktiku postupu. Dosáhnout cíle nebude zrovna jednoduché, protože vám budou komplikovat cestu nejrůznější překážky a také zákeřnosti soupeřů. Závod totiž nemá pravidla a jde v něm pouze o to, dostat se do cíle jak jen to půjde.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.