zavřít

Frank Herbert Dune - nové screeny

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dnes pro Vás máme také spoustu nových obrázků z akční adventury Frank Herbert's Dune, ke...

zdroj: Archiv

Dnes pro Vás máme také spoustu nových obrázků z akční adventury Frank Herbert's Dune, ke které jsme Vám mimochodem minulý týden nabídli i hratelné demo.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Frank Herbert's Dune inspirovaná kultovní knihou Franka Herberta, podle které vzniklo už několik velmi známých titulů - Dune, Dune 2, Dune 2000 - netřeba představovat, by měla vyjít na počátku prosince a tak máte ještě dost času na rozhodnutí, zda si tuto hru pořídíte či nikoli. Nezapomeňte si přečíst ani na první dojmy ze hry.
zdroj: Avault zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.