zavřít

FPS Stealth Force - The War On Terror

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Pro PS2, ale i PC vzniká pod taktovkou společnosti Midas Interactive nová first-person střílečka s názvem Stealth Force: The War on Terror.

Její vydání je naplánováno na červenec. V naší galerii se můžete podívat, jak by měla vypadat, ovšem mějte na paměti, že jde o ukázky pořízené z PS2 verze.


Stealth Force vás postaví do role vojáka speciální jednotky, který byl vyslán bojovat proti teroristickému režimu na Středním východu. Během svých misí, které mají být velmi rozmanité (osvobozování rukojmích, likvidace muničáku, aj.), se dostanete do různých realistických prostředí (rozbombardované město, atomové bunkry, apod.). K dispozici budete mít arzenál realistických zbraní.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.