zavřít

Fotorealistická voda v Extreme Kayaking

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Australské studio Torus Games stojící mimojiné za Carmageddon: The Death Race 2000 vytvořilo novou ohromující technologii, která prý naprosto dokonale simuluje fyzikální model vody.

Tento engine nazývají X-Stream - kromě věrohodného zpracování vody také zajišťuje odrazy slunce a krajiny, realistické víry, zvedání hladiny, vodopády a jiné záležitosti. První komerční aplikace založená na X-Streamu bude Tao Berman's Extreme Kayaking, závodní hra s licencí na kajakáře Tao Bermana. Prvních pět fantastických screenshotů si prohlédněte zde a pokud se již nemůžete dočkat, určitě vám přijde vhod poměrně slušná kajakářská simulace z nedávna - Kayak Extreme - která excelovala především na Matrox G400 videokartách.


další nové obrázky

Extreme Kayaking bude kromě úchvatné grafiky a X-Streamu nabízet velice realistickou simulaci tohoto druhu sportu, několik unikátních tratí v singleplayeru a také multiplayer - možná s podporou počítačových protivníků jakožto botů. Torus Games zatím pro hru nemají distributora a očekávají její vydání až v roce 2004.
zdroj: AVault

levis

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.