Fotorealistická voda v Extreme Kayaking
zdroj: Archiv

Fotorealistická voda v Extreme Kayaking

20. 5. 2002 17:45 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Australské studio Torus Games stojící mimojiné za Carmageddon: The Death Race 2000 vytvořilo novou ohromující technologii, která prý naprosto dokonale simuluje fyzikální model vody.

Tento engine nazývají X-Stream - kromě věrohodného zpracování vody také zajišťuje odrazy slunce a krajiny, realistické víry, zvedání hladiny, vodopády a jiné záležitosti. První komerční aplikace založená na X-Streamu bude Tao Berman's Extreme Kayaking, závodní hra s licencí na kajakáře Tao Bermana. Prvních pět fantastických screenshotů si prohlédněte zde a pokud se již nemůžete dočkat, určitě vám přijde vhod poměrně slušná kajakářská simulace z nedávna - Kayak Extreme - která excelovala především na Matrox G400 videokartách.

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
další nové obrázky

Extreme Kayaking bude kromě úchvatné grafiky a X-Streamu nabízet velice realistickou simulaci tohoto druhu sportu, několik unikátních tratí v singleplayeru a také multiplayer - možná s podporou počítačových protivníků jakožto botů. Torus Games zatím pro hru nemají distributora a očekávají její vydání až v roce 2004.
zdroj: AVault

levis

Nejnovější články