Foo - velké trable ve starověké  Číné
zdroj: tisková zpráva

Foo - velké trable ve starověké Číné

8. 3. 2003 20:20 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Máte-li rádi kreslené filmy se zvířecími hlavními hrdiny neuvěřitelných schopností, pak právě pro vás je určen projekt s názvem Foo, vznikající ve studiu Idol FX, ve Švédsku.

Tato hra, ze které vám dnes přinášíme sadu nových obrázků, vás zavede to starověké Číny a uvede do role zloděje ve zvířecím kožichu. S pravou dravou zákeřností se budete vloupávat do paláců a brakovat co se dá. Vaše akce začne za setmění a dostat ven se budete muset dřív než se rozední, a to pokud možno s co největším množstvím hodnotných předmětů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva
nové obrázkykompletní galerie

Na výběr budete mít šest naprosto rozdílných zvířecích postaviček - krysák, drak, panda, tygr, opičák a zaječice. O jednotlivých postavách se můžete dozvědět více na včera spuštěných oficiálních stránkách hry. Je třeba vědět, že každá z těchto postav má jiné fyzické proporce a také další předpoklady k úspěšnému dokončení poslání. Než se proto do akce pustíte, bude nutné vše důkladně naplánovat a vědět tak dopředu, kam nastražíte jakou past pro své oponenty. Pochopitelné ale je, že čím více pasti s sebou potáhnete, tím méně kořisti se vám vejde do batohu. No nebude to jednoduché. V sigle-player módu dokonce půjde i o to, zachránit nejdříve své neprávem uvězněné kumpány, kteří spadli do spárů zlého Lorda. Přesné datum vydání Foo neznáme, ale mělo by k němu dojít ještě letos.
zdroj: homepage

korgull

Nejnovější články