zavřít

Firestarter, TOCA, Restaurant Empire pics

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do roku 2010 vás přivede akční arkádová střílečka Firestarter, ze které vám můžeme nabídnout dva nové obrázky.

Tento titul vychází z toho, že již za pár let bude náš svět plně v područí zábavy v podobě virtuální reality. Pro tento účel byl také vytvořen stroj zvaný Firestarter, který byl ovšem napaden zákeřnou virovou infekcí a hráč proto bude mít za úkol dostat se během 48 herních hodin z jeho zajetí. Hra vám dá na výběr z několika postav a k dispozici vám bude poměrně rozsáhlý arsenál zbraní. Firestarter bude vybaven taktéž multiplayerem. Více se o této hře dozvíte z našeho interview nebo nedávné zprávy.

    


Firestarter galerie  ||  TOCA Race Driver galerie  ||  Restaurant Empire galerie

Pokud jste tak doposud neudělali a máte rádi závodní hry, navštivte naši galerii k titulu TOCA Race Driver. Čeká tam na vás sada nových, pěkných obrázků autíček, se kterými se ve hře můžete setkat. I tento titul bude obdařen multiplayerem, takže do svých závodů můžete zapojit i své kamarády, ať už jsou odkudkoliv. Celkem s vámi na jedné trati bude moci být až 20 vozidel. Drah se chystá 38 a závoďáků budete mít k dispozici 42, včetně Mercedes CLK, Alfa Romeo GTV a Viper GTS. Těšit se můžete na 13 světových pohárů, přičemž nebudou chybět ani oficiální série jako DTM Německa, V8 Supercars Australie a britský Touring Car Championship.

Do třetice pouze připomeneme, že také galerie k již hotovému titulu Restaurant Empire zaznamenala pár nových příspěvků. Tato strategie/adventura si vzala na paškál chod restaurace, pochází z dílny věhlasného Travora Chana a k prvním hráčům se dostane už v průběhu tohoto měsíce. Hráč v ní bude mít na starost všechno, co souvisí se zavedením schopného podniku - od návrhu interiérů a exteriérů, přes najímání personálu, zajišťování různých specialit, až po boj s konkurencí. Na začátku března přibyla do naší sekce demoverzí také jedna z této hry. Podrobnější informace naleznete např. v této zprávě.
zdroj: homepageTTG

ko

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.