Firestarter, Space Hack, Victoria
zdroj: Archiv

Firestarter, Space Hack, Victoria

11. 10. 2003 19:19 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Arkádová střílečka Firestarter by se měla konečně objevit v obchodech někdy v listopadu.

Ten už je co by kamenem dohodil a tak se podívejte do naší galerie, co vás v této hře z dílen GSC GameWorld vlastně čeká. Příběh titulu své hráče posune o pár let do budoucnosti, kdy bude světu vládnout zábava v podobě virtuální reality. Naposledy sestrojený stroj produkující takové zážitky, byl ale napaden virem a tak se hráč stane vězněm své hry. Bude mít jen 48 hodin na to, aby z ní vyvázl, jinak zemře...

Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv Obrázek zdroj: Archiv
Firestarter galerieSpace Hack galerieVictoria galerie

Space Hack je nová akční RPG připravovaná studiem Rebelmind (Grom). Sami tvůrci tvrdí, že co do herních mechanismů vycházeli z Diabla. Příběh hry vypráví o neúnosném přelidnění planety a snaze tuto situaci nějak řešit. Vnikla nová pravidla a podle nich byli vězni vysíláni speciální lodí a vybaveni základními potřebami ke zdárnému osídlení nějaké jiné planety, pryč do vesmíru. Jednou takovou lodí byla i Maximus XV, jejíž cesta však nečekaně skončila v útrobách Černé mlhoviny. Tam už se to hemžilo všemožnými jinými rasami, které se za ta léta pohlcení naučily přežít na úkor nově příchozích. Maximus XV byla okamžitě napadena. Posledním přeživším zůstává jediná šance - únik v záchranné kapsli. Cesta k ní však vede přes celou loď, jež je dávno v moci vetřelců. Zvládne to jen Space Hack - hrdina hry, bývalý důstojník vesmírného námořnictva, hrdý a trochu horkokrevný, neukázněný muž s bohatou minulostí. Hra má vyjít na jaře příštího roku.

Naše další obrázky vám předvedou titul s názvem Victoria: An Empire under the Sun od Paradox Entertainment. Jde o historickou diplomaticko-válečnickou strategii, jež je založena na šesti vzájemně propojených aspektech - diplomacii, válečnictví, ekonomice a industrializaci, kolonizaci, technologickém rozvoji a politické simulaci. Soustředí se na léta 1835 - 1920, během kterých se pokusíte svůj národ vyvést z období absolutní monarchie a udělat z něj průmyslovou mocnost.

korgull

Nejnovější články