zavřít

FireStarter, Morrowind: Tribunal, Galactic Civ.

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Do pravidelné troj-novinky byly i dnes zařazeny tituly, o kterých jsme psali v minulosti už několikrát, ale nyní k nim vyšly nové screenshoty.

První aktualizovanou galerií o rovných 15 kousků se stala ta pro akční střílečku FireStarter, která vypadá čím dál lépe a svou architekturou nezapře inspiraci v Quakovi. Její vývojáři z ruských GSC GameWorld se před pár dny pochlubili, že zdvojnásobili rychlost renderovacího enginu a zároveň vylepšili podporu T&L, která nyní dokáže zobrazit až 300 tisíc polygonů za frame při rychlosti 60 fps. Nepůjde však o čistokrevnou doomovku, neboť FireStarter klade důraz i na RPG prvky. Každá z pěti postav bude mít své unikátní vlastnosti, které se budou v průběhu hry dále vyvíjet - třeba takový mariňák snese díky většímu štítu hodně zásahů, ale bude pomalejší než jiný charakter, což si vyžádá trochu jiný styl hraní. Více se o FireStarter dočtete v našem rozhovoru již brzy.

    


Firestarter galerie  ||  Morrowind: Tribunal galerie  ||  Galactic: Civilizations galerie

Další hrou, z které vám nabízíme dva nové obrázky, je Morrowind: Tribunal, první datadisk pro asi nejlepší RPG letošního roku ze světa The Elder Scrolls vytvořeného Bethesdou. Anglicky mluvící hráči ve světě se na něj mohou těšit už příští měsíc, zatímco jejich kolegové například z Německa spatří lokalizovanou verzi hry do jejich rodného jazyka až na jaře. U nás je situace diametrálně odlišná, neboť stále ještě nevyšel ani původní Morrowind v češtině, ale podle ujištění Playmana by se měl dostat na domácí trh nejpozději do Vánoc. No a nakonec zde máme i pár čerstvých ukázek z vesmírné tahové strategie Galactic Civilizations od Stardock Systems, která by mohla potěšit všechny ty, kteří už nevydrží čekání na třetí díl klasiky Master of Orion. Chcete-li zjistit více informací o každé z těchto her, stačí kliknout na její název a poté se vám zobrazí vše, co jsme o nich dosud na Tiscali Games psali.

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.