zavřít

FireStarter - další střílečka od GSC

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ruská společnost GSC GameWorld je i po odchodu tvůrců hry Codename: Outbreak (info) velice zaměstnána a v současné době pracuje kromě Oblivion Lost ještě na závodech HoveRace a strategii American Conquest.

zdroj: Archiv

Posledním přírůstkem do portfolia jejich titulů je nová hra FireStarter, která opět běží na X-Ray enginu a dnes Vám z ní přinášíme prvních šest obrázků:

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

FireStarter bude akční střílečka, ve které si budete moci zvolit mezi prvním nebo třetím pohledem. Bližší informace zatím nejsou k dispozici, ale vzhledem k tomu, že má hra být vydána až v první polovině příštího roku, dá se předpokládat, že se přeci jen do té doby něco dozvíme. Že GSC GameWorld není žádným nováčkem ve svém oboru, dokazují i úspěšně dokončené projekty, jakými jsou například Cossacks: European Wars nebo Codename: Outbreak.
zdroj: GamePlex zdroj: Archiv

korgull&jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.