Field Ops - vzhůru do Santiaga
zdroj: tisková zpráva

Field Ops - vzhůru do Santiaga

4. 12. 2006 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Balík nových screenshotů z real-timové 3D taktické strategie s názvem Field Ops dnes vypustila společnost Freeze Interactive, která bude tento titul vývojářů ze studia Digital Reality v prvním čtvrtletí příštího roku vydávat.

Obrázky, s nimiž se můžete důkladně seznámit v naší galerii, byly pořízeny ve třetí herní misi situované do Santiaga, kde má speciální zásahová skupina za úkol ovládnout oblast kolem opuštěných sovětských sil, jež mají být využita k odpálení řízených střel skupinou extremistů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Field Ops v sobě kombinuje prvky RTS a akčních stříleček. Podporuje first-person a third-person módy pro přímé ovládání jednotlivých vojáků a vozidel. Podle oficiálních informací vám bude moci nabídnout rafinovanou AI schopnou rozhodovat o složitých taktických záležitostech. Děj vás zavede do čtyřech odlišných prostředí. Singleplayer bude sestávat z šestnácti, co do cílů značně různorodých, misí, v nichž se vám představí 6 hrdinů, více než 30 realistických amerických a teroristických jednotek a přes dvacet detailně propracovaných reálných zbraní a jejich modifikací.
zdroj: PR

korgull

Nejnovější články