zavřít

Fantasy svět Warhammer Online

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Spojením společnosti Games Workshop (největšího světového výrobce stolních fantasy her), a britského vývojového studia Climax, vznikl projekt inspirovaný stolní hrou s názvem Warhammer.

Fantasy svět, jenž možná někteří z Vás z Warhammeru znáte, tvůrce počítačové podoby naprosto uchvátil, což naznačuje i fakt, že se pustili rovnou do výroby MMORPG, která by všem zájemcům měla nabídnou zábavu, napětí i vzrušení a přiblížit tento původně "papírový" svět a jeho principy realitě. V naší galerii jsou pro Vás připraveny obrázky.


další nové obrázky

Warhammer Online bude teda jednou z těch her, kde se kromě lidské rasy setkáte také s klasickými fantasy postavami jako jsou Dwarfové, Elfové, Halflingové či Ogrové. Stejně jako u jiných podobných her, zde bude fungovat určitý RPG systém, který Vám umožní vývoj Vašeho hrdiny. Také to, jestli se svou postavou budete spíše inklinovat k dobru/zlu, bude výsledkem Vaší volby. V první episodě se bude vše odehrávat v kraji, který by měli hráči stolního Warhammeru nebo prostě fanouškové Games Warkshop dobře znát. Půjde o oblast říše mezi řekou Reik a Šedými horami táhnoucími se od města Marienburg na severu až po úpatí Černých hor na jihu. S tím jak poroste hráčská základna se plánují také další nové světy, příběhy a úkoly.

Dalo by se říci, že je zatím předčasné podrobněji Warhammer Online rozebírat, protože se s jeho vydáním nepočítá dříve než během roku 2004. To je příliš dlouhá doba, v jejímž průběhu může dojít k mnohým změnám a událostem. V lednu, kdy byla tato hra poprvé oficiálně ohlášena se v tiskové zprávě hovořilo o již hotové demoverzi, která by měla nalákat případné zájemce z řad vydavatelů. Ozval-li se již nějaký, však nevíme.
zdroj: Eurogamer

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.