zavřít

Fantasy svět v MMORPG Lineage II

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

O korejských vývojářích se v žádném případě nedá říct, že by v herním průmyslu jakýmkoliv způsobem zaostávali za ostatním světem.

V některých ohledech jsou spíš možná i napřed. Např. zatímco některé nejmenované evropské státy zrovna neoplývají dostatečně kvalitním nebo přístupným internetovým připojením a tudíž ti, kteří by se i za nějaký ten peníz rádi zapojili do nějaké pořádné online pařby, vlastně nemají moc šanci, v Korei patří masivně multiplayerové hry k těm oblíbenějším. Zářným příkladem takové MMORPG, jež si získala srdce tolika hráčů, že se vyplatilo začít pracovat na jejím druhém pokračování, je fantasy hra s názvem Lineage. Pokud máte zítra nebo pozítří náhodou cestu do Tokia, můžete se s Lineage II setkat už na tamní Game Show. V jiném případě vám bude muset stačit naše galerie, kde se dnes vyskytly nějaké nové obrázky.


nové obrázkykompletní galerie

Zajímavé je, že k pohonu Lineage II si tvůrci vybrali technologii Unreal. Neméně zajímavé je i to, že se hra tentokrát bude odehrávat celých 150 let před událostmi předchozího Lineage. Doplní se tak historie tohoto úžasného světa. Vedle dvou původních herních ras - lidé a elfové, se v Lineage II vyskytnou ještě další - dwarfové, orkové a dark elfové. Až si vyberete pro svého hrdinu jednu z těchto ras, bude na vás čekat ještě další volba mezi dvěma základními třídami postaviček - bojovníkem a kouzelníkem. Dále už stačí určit jenom nějaké ty další specializované podtřídy, z nichž některé se překrývají mezi rasami a jiné jsou k dispozici pouze pro jednotlivou rasu, a vydat se do virtuální reality prožívat fantastická dobrodružství, hledat nové přátele, dobývat pevnosti a odolávat nepřátelům. Podrobnosti o této hře naleznete na jejích oficiálních stránkách.
zdroj: GameSpy

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.