zavřít

Fantasy RPG Geneforge 2 pro PC a Mac

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Letos v létě mohou majitelé PC a Macintoshů očekávat novou RPG adventuru z dílen vývojářů SpiderWeb Software, kteří na herním trhu působí již od roku 1994.

Jejich nové dílo se jmenuje Geneforge 2, a i když jde o fantasy epos, zažijete v něm sci-fi zápletku. Jako každá takováto hra, i zde vám bude k dispozici velký svět, při jehož prozkoumávání si budete moci vybrat, za kterou stranu budete bojovat. Také si zde budete moci vytvořit vlastní skupinu naprosto oddaných zmutovaných monster.


nové obrázkykompletní galerie

Stanete v roli učně, Shapera. Získáte sílu tvořit život a formovat ho tak, jak se vám samotným zlíbí. Celý svět se Shaperů obává a respektuje je. Máte mnoho tajemství a vaše síla je absolutní. Když potřebujete služebníka, prostě si ho vytvoříte a on by pro vás zemřel. Jednoho dne jste však vy a váš učitel vysláni na misi, která zpočátku vypadá celkem jednoduše, ale záhy se vše ve špatné obrátí. Všude je to samé monstrum, vrhají se na vás i přátelé, a váš učitel zmizel. Nacházíte se uprostřed záhadného spiknutí užívajícího zakázaných sil, která lehce porazí vaše učení Shapera.
zdroj: Avault

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.