zavřít

Fantasy MMORPG Boundless Adventures

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Boundless Entertainment ohlásila vývoj své nové MMORPG s názvem Boundless Adventures.

zdroj: Archiv

Stejně jako veliká část podobných her, i tato Vás zavede do oblíbeného středověkého fantasy světa plného hradů, rytířů, draků a samozřejmě magie. Díky své technologii umožňující hráčům větší volnost při vytvoření vlastní postavičky a nabízející dynamické prostředí, tato hra následuje tradici takových titulů jako Ultima Online, EverQuest a Dark Age of Camelot. Boundless Entertainment pro své dílo vytvořili vlastní HyperDNA Engine, který plánují použít i do dalších budoucích projektů.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

O Boundless Adventures toho zatím není příliš mnoho známo. Ani obrázky, kromě dvou náčrtků a několika náhledů do krajiny, zatím nejsou k dispozici. Po roce vývoje a tvorby modelů pro tuto hru však je společnost připravena na druhou fázi, v níž by se tyto koncepty měly převést do 3D. Boundless Entertainment předpokládá, že tato fáze potrvá asi tak rok. Pak bude následovat veřejné beta-testování. Datum vydání se však zatím nikdo neodvážil odhadnout.
zdroj: Avault zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.