zavřít

Fantastický pohled do Phantasy Star Universe

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Majitelé PC nebo PS2 se mohou na jaře tohoto roku těšit na dvojí fantastický zážitek s chystanou RPG s názvem Phantasy Star Universe.

Proč dvojí? Inu proto, že vás vedle singleplayerového dobrodružství čeká ještě online multiplayer, který rozhodně slibuje taktéž hodně zábavy. Phantasy Star Universe vzniká v dílnách vývojářského studia společnosti Sega. Na jejím vývoji pracuje mj. i člověk, který už má za sebou projekty jako Sonic the Hedgehog či Phantasy Star Online.


Singleplayerová část hry by vám měla vystačit na nějakých 40 hodin. V příběhu, jenž zapůsobí nejen na vaše city, vás provede přes trojici různých planet hlavní hrdina jménem Ethan Waber. Je to 17letý mladý muž, kadet, který má momentálně jediný cíl, a to zachránit svou sestru. Ta žije na jisté planetě, okupované jakousi záhadnou formou života známou jako Seed.
zdroj: PSO-WorldWP

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.