zavřít

Falcon 4.0: Allied Force na obzoru

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Už je to více než pět let, co herní scéna se zaměřením na bojové letecké simulátory zažila bouři způsobenou hrou s názvem Falcon 4.0.

Jak jsme vás informovali už zhruba před měsícem, letos v létě - přesněji řečeno 28. června - se díky společnostem Lead Pursuit LLC a Graphsim Entertainment Inc. dočkáte oživení tohoto fenoménu, v podobě nového titulu Falcon 4.0: Allied Force. A právě z něj pocházejí nové ukázky, které vám tímto nabízíme v naší galerii.


Falcon 4.0: Allied Force má vzkřísit ducha původní hry v pojetí vytvořeném za podpory moderních technologií. Ve zkratce to znamená, že došlo k rekonstrukci grafického enginu, přepracování multiplayerového enginu a enginu dynamické kampaně, výrazného zdokonalení AI, přidání nového dějiště, nových modelů letadel a kokpitů o vyšším rozlišení, aj. Podrobnosti naleznete na oficiálních stránkách Lead Pursuit.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.