Fair Strike, Restaurant Empire, The Westerner
zdroj: tisková zpráva

Fair Strike, Restaurant Empire, The Westerner

1. 12. 2002 1:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

G5 Software ve spolupráci se společností Buka Entertainment připravují na příští Vánoce nový akční simulátor, ze kterého vám můžeme nabídnout několik nových obrázků.

Jmenuje se Fair Strike a jde o 3D simulátor autentického modelu moderní vojenské helikoptéry, jejímž pilotem se můžete stát právě vy. Pokud se tak rozhodnete, budete mít co do činění s teroristy. Během čtyř chystaných kampaní se se svým strojem podíváte do karibské oblasti, východní Evropy, jiho-východní Asie i na Střední východ. Jelikož jste se přidali na stranu na straně "dobra", vaším úkolem bude ničit teroristické základny a chránit mírumilovné obyvatele. Přitom vám budou ku pomoci také různé námořní i pozemní jednotky, vč. tanků, dělostřelectva, apod.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Fair Strike galerie  ||  Restaurant Empire galerie  ||  The Westerner galerie

Až vás honba za teroristy omrzí a dostanete hlad, můžete si na dobrý oběd zaskočit do restaurace, či bufetu ve hře Restaurant Empire (dříve Tycoon) od vývojářů z Enlight Software. Jelikož by tento strategický titul měl prostřednictvím Phantagramu vyjít o pár měsíců dříve než ten předchozí, mohli byste mít už zavedenou poměrně slušnou živnost v oboru gastronomie. Jestli jste ovšem mezitím nepodlehli různým nekalým praktikám konkurentů v jejich snaze vás zničit. Pak byste totiž takový podnik museli nejdříve znovu vybudovat. Pro trochu té inspirace do podnikání vám můžeme i z této hry poskytnout pár nových screenshotů.

Do třetice vám už jistě neunikly další nové obrázky z půvabné adventury The Westerner, hry, jejímž hlavním hrdinou je obávaný pistolník Fenimore Fillmore, chlapík alergický na artyčok. Tímto projektem, jehož vydání je naplánováno na spíše tedy na druhou polovinu 2003, se mohou pochlubit Revistronic, tvůrci Tří lebek Toltéků prodávaných u nás také v počeštěné verzi. I tuto hru si v našich končinách budete moci pořídit v české podobě, a to díky společnosti Cenega.
zdroj: Buka PR, 3DAvenueGH

ko

Nejnovější články