zavřít

F.E.A.R. Extraction Point - E3 dojmy,video,ukázky

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Chcete vědět, jaký dojem zanechala prezentace již dříve oznámeného datadisku pro úspěšnou hororovou střílečku F.E.A.R.

v mysli našich kolegů? Jestli ano, pak právě vám je určena tato zpráva, jejíž součástí je mimo to i balík prvních screenshotů z Extraction Point a také E3 video (19 MB), prakticky nerozeznatelné od originálu. Předem upozorňuji, že pokud jste F.E.A.R. ještě nedohráli, můžete v tomto textu narazit na tzv. spoilery. Tento addon, který je poněkud překvapivě vyvíjen tvůrci Kohana, studiem TimeGate, navazuje na příběh původní hry s odstupem pouhých 30 vteřin. E3 ukázka začala filmečkem s ohromnou explozí, která následovala po havárii vašeho vrtulníku. Jak jsme psali už ve zprávě týkající se ohlášení vývoje datadisku, zdánlivě nevinná holčička Alma, nyní volná (a vypadá prý starší), vám zase pěkně zavaří. Akce se přesune do trosek zničeného města a podle toho, co píší na IGN i Gamespotu, se díky tomu můžete těšit na velmi zajímavé levely. Prezentace byla sestavená z ukázek několika z nich a naznačila tak, že se podíváte například na jakési nádraží, do metra, apod.


Nový obsah do singleplayeru a navázání na příběh prvního dílu, to je vůbec obecně hlavní záměr vývojářů. Hlavní hrdina zůstává stejný. Ovšem zatímco v první hře jste vy byli lovcem velitele armády klonů - Paxtona Fettela, v přídavku si vyzkoušíte roli loveného. Pohybovat se budete jak v uzavřených prostorách, tak i na volných prostranstvích. K lidským nepřátelům a přízrakům přibudou i různí další, nadpřirození prevíti. Arzenál bude prý stejně dobrý jako v jedničce a obsáhne i některé nové zbraně. Demo například zahrnovalo jakousi minipistoli schopnou pobrat 200 nábojů, které se nicméně až neskutečně rychle dokáží při střelbě rozprchnout. Samozřejmě nebudete ochuzeni ani o žádné z efektů, jež se vyskytovaly v první hře. Vydání Extraction Point se očekává na podzim.
zdroj: IGNGamespot

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.