F1 Racing Simulation 3, FIFA 2003, Splinter Cell
zdroj: tisková zpráva

F1 Racing Simulation 3, FIFA 2003, Splinter Cell

24. 9. 2002 3:14 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

V dnešních galeriích si přijdou na své příznivci jak sportovních, závodních, tak i akčních her.

Máme pro vás totiž několik nových přírůstků z připravovaného pokračování známé závodní hry z prostředí formule 1 - F1 Racing Simulation 3, pak také z dalšího ročníku skvělého počítačového zpracování fotbalové soutěže FIFA Football 2003 a nakonec je zde trojice akčních obrázků ze hry Splinter Cell.

F1 Racing Simulation 3 byla pro PC a PS2 oznámena před několika málo dny. Dnes pouze doplním, že PCéčkové verze bychom se mohli dočkat ještě letos v zimě, zatímco verze pro PS2 bude následovat na počátku roku 2003. Během noci, se ale UbiSoft nechal také slyšet, že tento titul vypustí rovněž ve verzi pro Nintendo GameCube, která se objeví až během prvních třech měsíců příštího roku spolu s verzí pro PS2. F1 Racing Simulation 3 vzniká v dílnách pařížské pobočky UbiSoftu a poháněna bude vylepšenou verzí ubisoftího Revenge enginu.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
F1 Racing Sim 3 galerie  ||  FIFA 2003 galerie  ||  Splinter Cell galerie

Běhat za kulatým nesmyslem po zeleném pažitu je skvělý způsob vybití i relaxace. Nová FIFA Football 2003 vám však nabídne víc než to, a to navíc z pohodlí své židle a bez nebezpečí úrazu. EA Sports pro vás chystají zábavu i napětí v maximálně realistickém fotbalovém zápase světového formátu. Malý vizuální předvoj můžete zkoumat nyní v naší galerii a pro ty, kteří se snad na začátku září místo čtení Tiscali někde slunili připomínám, že v naší sekci downloadů jsou k dispozici i nějaké videoukázky.

O akční hře Splinter Cell inspirované dílem Toma Clancyho jsme toho na našich stránkách taktéž napsali již mnoho a dnes kromě tří nových obrázků, žadné nové informace nepřinášíme. Snad jen, že PC verze se objeví až deset dní poté, co Xboxová, tedy 26. listopadu 2002. Nebudu ale zdržovat a rovnou vás pozvu do naší galerie, kde už na vás nové screenshoty čekají.

ko

Nejnovější články