zavřít

F1 Racing Championship info

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Konečně se mi podařilo najít na inetu zajímavé obrázky z připravovaného F1 simulátoru F1 Racing Championship od UbiSoftu.

zdroj: Archiv

O tom, že tahle firma umí dělat vynikající simulátory není pochyb (i když Pro Rally 2001 mi zklamalo, F1 simulátory od nich byly zatím skvělé) a jsem proto velmi napjatý, jak si povede tenhle.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Datum vydání byl posunut na 22.2.2001, což už není tak daleko. A co je ještě lepší, už na 4.ledna je prý připravováno vydání dema, po kterém budeme jistě chytřejší. zdroj: Archiv

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.