F1 2001 a SimsVille ECTS screenshoty
zdroj: tisková zpráva

F1 2001 a SimsVille ECTS screenshoty

3. 9. 2001 2:53 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Electronic Arts na svém ECTS press-kitu nabídli hladové veřejnosti vizuální ukázky z...

Electronic Arts na svém ECTS press-kitu nabídli hladové veřejnosti vizuální ukázky z většiny svých her pro PC, mezi nimiž je i SimsVille (pravda, většinu obrázků jsme již znali z dřívějška, tentokrát jsou jen v lepším rozlišení) a nejnovější edice závodů formulí - F1 2001 (videa ze hry), jejichž plná verze má vyjít už za měsíc.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Pokud byste si chtěli přečíst o F1 2001 něco detailnějšího, můžu Vás odkázat na dnešní článek na Bonuswebu shrnující dojmy z hraní těchto formulí přímo na ECTS:

Asi nejsilnější závodní stránkou F1 2001 bude vedle fyzikálního modelu zejména umělá inteligence počítačem ovládaných vozů. Ačkoliv jsme při testovacích jízdách směle konkurovali Tarso Marquesovi v nominacích na ocenění "brzdař roku", stačili se nám protivníci v naprosté většině případů bezpečně vyhýbat. Ke karambolům způsobeným nedotaženou AI, kdy závodní vozy prostě tupě pokračují bez sebemenší snahy o odvrácení havárie téměř nedocházelo. Obzvláště patrná byla vylepšená umělá inteligence u předjíždění - v Hockenheimu se takové Williamsy nejprve několikrát ukázaly v zrcátkách, aby na nejbližší dlouhé rovince využili aerodynamickou kapsu a hrubý výkon motoru a dostaly se dopředu... [více]
zdroj: EA ECTS press-kit Obrázek zdroj: tisková zpráva

jd

Nejnovější články