zavřít

F1 2001 a SimsVille ECTS screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Electronic Arts na svém ECTS press-kitu nabídli hladové veřejnosti vizuální ukázky z...

zdroj: Archiv

Electronic Arts na svém ECTS press-kitu nabídli hladové veřejnosti vizuální ukázky z většiny svých her pro PC, mezi nimiž je i SimsVille (pravda, většinu obrázků jsme již znali z dřívějška, tentokrát jsou jen v lepším rozlišení) a nejnovější edice závodů formulí - F1 2001 (videa ze hry), jejichž plná verze má vyjít už za měsíc.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv

Pokud byste si chtěli přečíst o F1 2001 něco detailnějšího, můžu Vás odkázat na dnešní článek na Bonuswebu shrnující dojmy z hraní těchto formulí přímo na ECTS:

Asi nejsilnější závodní stránkou F1 2001 bude vedle fyzikálního modelu zejména umělá inteligence počítačem ovládaných vozů. Ačkoliv jsme při testovacích jízdách směle konkurovali Tarso Marquesovi v nominacích na ocenění "brzdař roku", stačili se nám protivníci v naprosté většině případů bezpečně vyhýbat. Ke karambolům způsobeným nedotaženou AI, kdy závodní vozy prostě tupě pokračují bez sebemenší snahy o odvrácení havárie téměř nedocházelo. Obzvláště patrná byla vylepšená umělá inteligence u předjíždění - v Hockenheimu se takové Williamsy nejprve několikrát ukázaly v zrcátkách, aby na nejbližší dlouhé rovince využili aerodynamickou kapsu a hrubý výkon motoru a dostaly se dopředu... [více]
zdroj: EA ECTS press-kit zdroj: Archiv

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.