zavřít

Exkluzivní obrázky z CS: Condition Zero

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Naši kolegové z německé pobočky Tiscali Games tento týden získali od vydavatele Vivendi...

Naši kolegové z německé pobočky Tiscali Games tento týden získali od vydavatele Vivendi Universal Games sadu exkluzivních obrázků z převedení populárního Counter-Strike do hry pro jednoho hráče, které se jmenuje Condition Zero a mělo by vyjít už začátkem léta.


další nové obrázky

Všechny dostupné informace o Counter-Strike: Condition Zero jsme shrnuli v nedávném preview:
    Znalcům výbušnin jistě přijde povědomý výraz Molotov Cocktail. Je to výbušná hořlavá směs (nehty, chlupy, vajgl, špinavý kapesník a několik tajných ingrediencí), která právě díky plamenům, které po jejím použití šlehají, by měla umět navodit nové herní situace, omezit vidění a tím zvýšit herní zážitek a možnosti. Množinu granátů rozšíří plynový granát, který svými toxickými účinky dokáže vyvolat u nechráněných mátohy. No na tohle jsem tedy hodně zvědavý. S tím souvisí možnost nákupu plynových masek... [více]
Dá-li Bůh, Randy Pitchford z Gearboxu a Doug Lombardi z Valve Software, snad se někdy dočkáme odpovědí na slíbené interview právě o CS:CZ, které urgujeme už od prosince.
zdroj: Tiscali Games Germany

jd

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.