zavřít

Excalibur - oživení legendy

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Když se řekne Excalibur, mě osobně se vybaví doba dávno minulá, král Artuš, jeho rytíři, Kamelot a samozřejmě legenda o bájném meči.

zdroj: Archiv

Už nebude dlouho trvat a mnoho počítačových hráčů nalezne ještě jeden význam, který Excaliburu dává australská vývojářská společnost Auran. Auran totiž využil magického působení legendy a začal pracovat na svém novém titulu, který svým způsobem oživí tento příběh do podoby, která tu ještě nebyla. Možná je to dobře, protože pro množství počítačových her, které jsou dnes na trhu k mání, se někteří jedinci nedostanou ani k pěkným filmovým zpracováním, natož pak ke knihám.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Excalibur bude akční hra z třetího pohledu a jak ukazuje naše galerie, bude se tam kromě soubojů s těžkými meči také hodně kouzlit. Jste-li z těch, kterým statické obrázky nestačí, můžete se pokochat i novým filmečkem a dalšími informacemi, které jsou k dispozici na oficiálních stránkách.
zdroj: BluesNews zdroj: Archiv

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.