zavřít

Evropa se chystá na Galactic Civilizations 2

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Společnost Paradox Interactive oznámila, že se chystá brzy rozšířit své portfolio.

Tím přírůstkem by se měla stát nová 4X strategie vývojářského týmu Stardock - Galactic Civilizations 2, ze které vám dnes můžeme zároveň nabídnout i nové screenshoty z její čtvrté beta fáze a odkaz na nový trailer. Paradox Interactive působí v Evropě, hru prý zde tedy můžete očekávat na pultech obchodů někdy okolo února 2006.


Galactic Civilizations 2 je hrou, která vás přenese do velmi vzdálené budoucnosti. V té je lidstvo coby aktivní dobyvatel vesmíru nuceno čelit nejrůznějším tlakům ze strany mimozemských civilizací, jež si rovněž nárokují svůj podíl na vlastnictví Nekonečna. Galactic Civilizations 2 je prý plnohodnotným nástupcem svého předchůdce. Má vám nabídnout spoustu skvělých vylepšení. Základem je nový 3D engine, který hru zdokonaluje nejen po stránce grafické. Dále můžete očekávat nový systém map, vylepšený systém soubojů, zdokonalenou AI, lepší vesmírné základny, usměrněnější strom technologického rozvoje a mnoho dalšího, o čem se toho více dozvíte na oficiálních stránkách hry.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.