zavřít

Evil Twin screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Ubi Soft dal dnes k dispozici devět nových screenshotů z připravované 3D akční adventury Evil Twin - Cyprien's Chronicles.

zdroj: Archiv

V této hře hrajete roli naivního desetiletého sirotka, který byl přenesen do snového světa ovládaného podivnou hrozbou. Při pátráni po původu této hrozby putujete skrz snovou krajinu, setkáváte se zajímavými, ale i nebezpečnými postavami a samozřejmě bojujete se všemi přisluhovači zla.


Akční adventura Evil Twin - Cyprien's Chronicles by měla být dokončena během druhého čtvrtletí roku 2001 a to ve verzích pro PC, Dreamcast a PlayStation 2. zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.