Everquest: Lost D., Against Rome, X2
zdroj: tisková zpráva

Everquest: Lost D., Against Rome, X2

9. 9. 2003 17:17 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Sony Online Entertainment právě dnes vypustila do obchodů nový datadisk k oblíbené MMORPG EveQuest - Lost Dungeons of Norrath, ze kterého vám můžeme nabídnout sadu dalších, nejspíš také posledních screenshotů.

Addon je možné získat jak v obchodech, pěkně v krabičce, která obsahuje navíc ještě nějaký dáreček a je o něco dražší, tak v digitální podobě přímo z oficiálních stránek. Více se o tomto titulu, který tvůrci zaměřili na uzavřenější dobrodružství menších skupinek nadšenců, můžete dozvědět z našich dřívějších zpráv.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
Everquest: Lost Dungeons galerie  ||  Against Rome galerie  ||  X2: The Threat galerie

Dnes do naší galerie přibylo také pár nových obrázků z připravované strategie Against Rome, kterou vyrábí vývojáři Independent Arts Software (War Commander). Tato hra vás přivede do období migrace národů a nechá hrát za jeden ze tří barbarských hratelných národů. Je to hra orientovaná hodně na válčení a bitvy, což je z obrázků také docela patrné. Vidět na nich můžete např. hunského šamana, který vyvolává na pomoc duchy jezdců nebo zahalí nepřátele do magického smrtonosného dýmu; některé schopnosti keltských Druidů nebo germánské kněžky, ad.

Se svou troškou do mlýna dnes přichází i vesmírný simulátor X2: The Threat vývojářů Egosoft. Tento titul není pouze o soubojích vesmírných lodí, ale také o obchodu a budování. Hráči budou mít možnost stát se čímkoliv budou chtít - obchodníkem, lovcem odměn, pirátem či dobyvatelem nerostného bohatství, anebo vším tím dohromady. Ve hře budete moci obdivovat nespočet různých objektů, včetně kosmických lodí, stanic, samozřejmě i zbraní, různých věcí k obchodování, atd. Setkáte se samozřejmě i s řadou různých ras.

korgull

Nejnovější články