zavřít

Eve-Online screenshoty

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Je velice těžké přesně žánrově zařadit připravovaný masivně multiplayerový vesmírný akčně/obchodní simulátor Eve-Online: The Second Genes od islandských vývojářů CCP (Crowd Control Productions).

zdroj: Archiv

Když si představíte kombinaci EverQuestu a Privateera, tak dostanete alespoň částečný obrázek o Eve. Jednoduše řečeno jde o online RPG zasazené do perzistentního vesmírného světa, ve kterém bude hráč zastávat roli kapitána vesmírného korábu. Jeho úkolem pak bude se pomocí obchodovaní a bojových akcí, případně diplomacií dostávat stále výše a výše ve společenském žebříčku.


Eve-Online: The Second Genes vypadá na opravdu ambiciózní projekt, proto jsem uvítal uveřejnění preview (ze kterého jsou i nové screenshoty) na Voodoo Extreme, kde můžete najít množství dalších zajímavých informací. zdroj: Archiv

MB

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.