EVE, Breakthrough, Came from Hollywood
zdroj: tisková zpráva

EVE, Breakthrough, Came from Hollywood

23. 4. 2003 18:18 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Simon & Schuster Interactive se dnes nechali slyšet, že jejich vesmírná online strategie/simulace EVE: The Second Genesis se přehoupla z betatestování do finální podoby a byla poslána do lisovny, což oslavili uvolněním několika nových obrázků.

U podobných onlinovek to však neznamená, že vývojáři z islandské společnosti Crowd Control Productions mohou odjet na zaslouženou půlroční dovolenou. Naopak, teprve nyní pro ně začne další etapa práce s udržováním hry, podporou hráčské komunity a přípravou budoucích patchů. EVE vyjde v USA a Evropě ve stejný den 6.května, ale domácí hráči budou asi jako vždy odkázáni pouze na objednávku ze zahraničních online-shopů.

Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva    Obrázek zdroj: tisková zpráva
EVE galerie  ||  MOH: AA Breakthrough galerie  ||  They Came from Hollywood galerie

Včera odpoledne jsme vám přinesli zprávu o potvrzení druhého datadisku Breakthrough pro válečnou first-person střílečku Medal of Honor: Allied Assault a dnes jsme pro tuto hru plánovanou na podzim založili novou galerii, která v sobě skrývá první sadu ilustračních artworků. Uvidíte na nich šikmou věž v italské Pise, parašutistu nad Sicílií, kresby tanku, vojáka nebo jeřábů v přístavu, které vypadají na chlup stejně jako ty z tématicky podobně zaměřeného přídavku Road to Rome pro Battlefield 1942 taktéž od Electronic Arts.

No a poslední trio čerstvých screenshotů pochází z akční real-time strategie They Came from Hollywood od Octopus Motor, jejíž vydání se neustále odsunuje. Nyní se hovoří o začátku léta, ale vzhledem k tomu, že na vývoji hry pracuje jen pár nadšenců prakticky doma na koleně, nepřekvapilo by mě další zdržení. Alespoň, že na oficiálních stránkách naleznete novou sekci s popisem fungování mini-mapy v ovládacím rozhraní.
zdroj: TTG, PR, GH

jd

Nejnovější články