zavřít

Eurofighter Typhoon: Operation Icebreaker

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Asi za to může racek chechtavý, že si lidé odjakživa přejí podívat se na svět z ptačí perspektivy.

zdroj: Archiv

Určitě ne všichni lidé, ale je jich hodně, co jsou uchváceni vstřícně modrým nebem, naducanými obláčky a hlavně stále novějšími technickými vymoženostmi v oblasti letectví. Někerým z Vás by možná stačil balón naplněný horkým vzduchem, pomalu se vznášející nad krajinou, jiní však raději míří do vyšších sfér - prostě tam, kde se již velmi zřídka setkáte s opeřeným konkurentem. Takovým pak ale většinou nestačí ani vycházkové tempo a rychlost zvuku se vedle nich červená. Jejich radostí je načechrat všem zemským červům čupřinky, když se s ďábelským hřměním zničehonic přeženou nízko nad zemí. Ano, řeč je o stíhačkách a lidech, co je řídí ve skutečnosti, ale také jenom ve snech nebo podobných hrách, jakou je také Eurofighter Typhoon od Rage Software.

Je tomu právě rok a kousek, co jste si na našich stránkách mohli přečíst recenzi tohoto díla. Nebude však dlouho trvat a milovníci Eurofighter Typhoon budou dychtivě stát frontu na nový datadisk, který se Rage chystají letos vydat. My Vám z něj o víkendu přinesli několik zajímavých ukázek, které i nyní čekají na všechny, co je ještě neviděli.

zdroj: Archiv zdroj: Archiv zdroj: Archiv
další nové obrázky

Datadisk ponese název Eurofighter Typhoon: Operation Icebreaker a přinést by měl kromě několika nových misí, rovněž pár multiplayerových her, mnoho nových úžasných grafických efektů a nakonec i komplexní strategickou příručku o 150 stránkách. Původní hra se odehrávala na Islandu, kam se spolu s Operation Icebreaker také vrátíte. Tentokrát však bude tento ostrov okupován ruskými vojsky, na něž zaútočíte. Vaším úkolem bude najít a zachránit pět dalších kolegů, bez kterých se neobejdete ve svém náročném poslání proti tajným zbraním. Zatímco budou rusové zaneprázdněni pracemi na své superzbrani, Vy se jim spolu se svými spolubojovníky pokusíte v hrozivém záměru zabránit. Vzhledem k nepříznivým klimatickým podmínkám Islandu Vám mise znepříjemní nejen nové efekty zahrnující dešťové bouře a sněhové vichřice.
zdroj: homepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.