zavřít

Eschaton, Planetside, Colin McRae Rally 3

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vývojáři z Gnostic Labs v současné době pracují na masivně multiplayerovém titulu, který presentují jako vesmírnou simulaci a týmově orientovanou akční strategii.

Hra se jmenuje Eschaton a její vypuštění je naplánováno až na příští rok. Příběh Eschaton vypráví o třech rasách pocházejících ze tří různých koutů vesmíru. Jejich cesty za objevováním se však jednoho dne zkříží a vznikne z toho konflikt. Hráči zde na počátku získají roli pilota nebo střelce jedné z těchto frakcí, avšak budou mít i možnost postupně povyšovat a stát se třeba velitelem jednotky či přímo kapitánem lodi. Stejně tak je ale do účasti ve válkách nebude nikdo nutit, pokud se rozhodou prostě jenom objevovat nový virtuální svět, pátrat po záhadných artefaktech, nabývat zdroje pro svou frakci či založit svou vlastní korporaci, bude to jejich volba.


Eschaton galeriePlanetside galerieColin McRae Rally 3 galerie

Multiplayerová, online a akční je také hra Planetside od Verant Interactive a Sony Online, ze které vám můžeme rovněž nabídnout sadu nových screenshotů. Pokud jste navíc předplatiteli FilePlanet, máte od včerejška možnost vyzkoušet si tento projekt v jeho beta verzi. I v Planetside si budete moci vybrat ze tří stran, ke kterým se přidáte. Všechny spolu soupeří o každou základnu, o každý kontinent a nakonec i o každou planetu, kterou by pro svou říši mohli získat. Hra bude plná akce. Boje budou probíhat na úrovni pěšáků, budou se ale používat také různá pozemní vozidla a pochopitelně nebudou chybět ani různé létající stroje pro boj ve vzduchu. Přesné datum vydání Planetside zatím nebylo stanoveno.

S novými ukázkami ze závodního titulu Colin McRae Rally 3 se vrátíme zpět na Zemi. V této hře se můžete stát součástí sportovního rallye týmu Ford a žít život a dělat rozhodnutí jezdce soutěže rallye. S Colin McRae Rally 3 sednete za volant takových vozů jako jsou Mitsubishi Lancer EVO 7, Subaru Impreza WRX (44S), Citroen Saxo a chybět nebude samozřejmě ani Ford Focus RS WRC. Vaším největším soupeřem zde bude čas. Budete muset zvládnout 56 úseků rozprostřených v osmi zemích, včetně USA, Británie a Finska. Váš vůz bude trpět různými povrchy terénu a překážkami. O stavu svého vozidla nebudete pochybovat, neboť hra bude vybavena realistickým modelem zničení. defekty na vozidle budou patrné i pouhým okem. Na Colin McRae Rally 3 pro PC se můžete těšit v létě.
zdroj: GameSpothomepagegamer

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.