zavřít

Escape from Alcatraz na E3

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Jednou z mála her, o které jsme asi ještě v rámci E3 nepsali, je taktická strategie Escape from Alcatraz od maďarských tvůrců Philos Labs.

Přinesli jsme vám sice několik obrázků, ale protože těch dobrých není nikdy dost, zde máte ještě navrch několik dalších.


A co vlastně bylo možno se na E3 o hře dozvědět? Z větší části jen to, co už bylo známo. Hra bude zasazena do fiktivní doby a neméně fiktivního státu, kde se vlády ujal diktátor a vás spolu s vašimi kamarády uvěznil. Aby to bylo ještě těžší, každý muž je v jiném vězení. Vaším prvním úkolem bude dostat se věznice sám a pak postupně vysvobodit z dalších věznic 5 svých kamarádů. Mezi tyto mise budou ještě vloženy speciální levely, ve kterých se například pustíte do sabotáží. Celá hra by pak měla končit osvobozením vašeho šéfa z nejstřeženější věznice - z Alcatrazu.

leon

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.